Uzdatnianie wody

Okresowe serwisowanie urządzeń do uzdatniania wody odwróconej osmozy różnego typu. np. kuchenne RO, dystrybutory wody COOLER, urządzenia o wysokiej wydajności dla piekarni, restauracji itp.

Sprzedaż i montaż nowych urządzeń odwróconej osmozy.

Uruchamianie, remontowanie lub rozbudowa istniejących urządzeń odwróconej osmozy.

Sprzedaż i instalacja filtrów centralnych różnego typu w zależności od potrzeb np. sznurowe, polipropylenowe, włókninowe, węglowe

Sprzedaż i instalacja stacji zmiękczających, odżelaziających, oraz ich serwisowaniem i dostarczanie regeneratów tj. pastylki solnej, nadmanganianu potasu

Sprzedaż, montaż oraz serwisowanie sterylizatorów UV do wody.


Dystrybutory wody

Oferowane dystrybutory wody rozwiązują problemy związane z dostarczaniem wody pitnej do biur, sklepów, restauracji, mieszkań i innych miejsc pracy. Urządzenie dostarcza wodę gorącą, zimną oraz o temperaturze pokojowej.

Dystrybutor wyposażony jest w system odwróconej osmozy, który eliminuje z wody szkodliwe substancje, bakterie, nieprzyjemny smak i zapach. Produkuje najwyższej jakości wodę do spożycia.


Zmiękczanie wody

W naszej ofercie znajdą Państwo również profesjonalne urządzenia firmy Tapworks do zmiękczania wody, przeznaczone do użytku w gospodarstwach domowych. Oferujemy sprzedaż i montaż najnowocześniejszych linii urządzeń do uzdatniania wody, obejmująca swym programem produkty przeznaczone dla domu i przemysłu. Oto korzyści wynikające z instalacji:

  • Ochrona urządzeń AGD (pralka, zmywarka, czajnik, ekspres do kawy).
  • Używanie mniejszej ilości proszków do pralek i zmywarek  
  • Dobrze wypłukana odzież po praniu (bez detergentów).
  • Puszyste włosy i komfort po kąpieli.
  • Brak zacieków na umywalkach, szklankach i kieliszkach.
  • Poprawa jakości wody do picia.
  • Niskie koszty eksploatacyjne
  • Serwis fabryczny na terenie całej Polski


ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wysyłając wiadomość wyraższ zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji zgłoszenia (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Nasza strona wykorzytuje pliki cookies, by gromadzić niektóre dane. Po szczegóły zapraszamy do naszej Polityki prywatności.